Rynki jonowe uruchamiają nowy apartament pochodnych

Główna » Technologia » Rynki jonowe uruchamiają nowy apartament pochodnych
Wysłany przez:
forex-generator

Francesco margine

Rynki jonowe rozszerzyło swoje usunięte oferty pochodne o XTP, pakiet produktów od przodu do tyłu zapewniający wgląd w pozycjach netto, marginesy, ryzyko, analizy, komisje i wiele innych.

“Record Trading Wolume, utrzymująca się zmienność rynku i nagłe zmiany wyceny zakwestionowały przemysł pochodnych w niespotykanym stopniu”, powiedział Francesco Margin, dyrektor ds. Produktu – oczyszczone pochodne na rynkach jonowych, rozmawiając z konkurencją.

“Jesteśmy Ciągle widzą nowe szczyty w zakresie zmienności i wolumenu śróddziennego, z których oba stanowią ostateczne obawy dla firm i handlowców działających w przestrzeni. W tych złożonych warunkach fragmentaryczne oprogramowanie i ręczne, przestarzałe procesy operacyjne ujawniły swoje granice. Status quo nie jest już zrównoważony dla kilku firm, które chcą teraz przekształcić swoją działalność w celu skutecznego zarządzania ryzykiem i przetwarzaj ich działalność na dużą skalę.

“Nasi klienci rozpoznają znaczącą wartość dostarczoną przez zautomatyzowaną, zintegrowaną platformę od przodu do tyłu, która może płynnie przetwarzać swoją działalność w czasie rzeczywistym i tworzyć możliwe do uzyskania wgląd w całą aktywność klientów podczas wykonywania, oczyszczania i rozliczenia”.

XTP Oczyszczone pochodne pakiet produktów obejmuje teraz rozwiązania Janus Risk Management i Clarus Charm Analytics, poszerzając funkcjonalność dostępną dla klientów.

Grupa pracowała nad jedną platformą dla jej ekspansji i jako taka, zmieniła swój apartament oczyszczonych produktów instrumentów pochodnych pod marką XTP.

“Widzieliśmy duże zapotrzebowanie na naszych klientów na rozwiązania, które mogą w pełni zautomatyzować przepływ pracy wykonawczej i po handlu oraz generować w czasie rzeczywistym w czasie rzeczywistym widok pozycji klienta, płynności i płynności i płynności i ryzyko między instrumentami pochodnymi obrotowymi (ETD) i bez recepty (OTC) pochodne, biorąc pod uwagę zbieżność tych klas w ostatnich latach ”, dodał Margin.

“Większość naszych prac w jonowych ośrodkach innowacji poprzez ponowne inżynieria i integrację: W ramach naszej strategii produktu doszliśmy do wniosku, że możemy najlepiej sprostać wymaganiom naszych klientów instrumentów pochodnych, łącząc wyrafinowane narzędzia opracowane przez takich jak Clarus Technologia i lista finansowa, aby rozwinąć naszą i tak już popularną ofertę wykonawczą i post-handlową, XTP. Dzięki integracji produktów uroku (Clarus) i Janus (List) w apartamencie XTP od przodu i back, stworzyliśmy potężną platformę spełnianie wszystkich kluczowych wymagań klientów i catering dla przyszłych potrzeb ”.

Post Ion Markets uruchamia nowy apartament pochodnych pojawił się pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*