Rynki Veteran Duncan Higgins do uruchomienia pierwszej inicjatywy zrównoważonego rozwoju branży

Główna » Kup stronę » Rynki Veteran Duncan Higgins do uruchomienia pierwszej inicjatywy zrównoważonego rozwoju branży
Wysłany przez:
forex-generator

Były ITG i UBS Executive Duncan Higgins jest ustawiony na rozpoczęcie nowej inicjatywy środowiskowej skoncentrowanej w szczególności na potrzeby ESG i niedociągnięć firm handlowych.

Nazywano zrównoważonym obrotem, sieć członkostwa będzie działać jako forum firm handlowych w celu omówienia transakcji konkretnych kwestii środowiskowych i tworzenie potencjalnych rozwiązań praktycznych.

Otwarty na boku, sprzedaż, wymiany i dostawcy technologii handlowych, sieć zyskała znaczną trakcję w całej formie z firm, w tym zarządzania aktywami Giant T Rowa Cena, LionTrust Asset Management, Invesco, Federated Hermes, Jefferies, BMO , Redburn, Ingenet i Euronext.

Zrównoważony handel jest w końcowych etapach mobilizacji i obecnie finalizuje swoją sieć wsparcia w przygotowaniu do procesu przybierającego i uruchomienie na początku przyszłego roku.

firm inwestycyjnych i funduszy W centrum debaty ESG i z zastrzeżeniem nowych przepisów, w tym rozporządzenie zrównoważonego ujawniania informacji finansowej (SFDR) nakładającym obowiązkowy ujawnienie ESG w Europie i ostrzeżenia dotyczące ryzyka skupionego ESG z Komisji Giełdowej Wartościowych (SEC). Jednak Higginy zauważyły, że rynek brakuje w inicjatywie koncentrowanej na tych, którzy służą rynkom handlowym.

Ta sieć będzie działać w celu uzupełnienia istniejących zmian już obecnych w społeczności inwestycyjnej, mając bardziej zrównoważony ekosystem handlowy w przyszłości, powiedział.

W ramach jego nowej inicjatywy Firmy skoncentrowane na rynku spotkają się w serii interkonekcyjnych forów specjalistycznych regularnych – w różnych oknach czasu w zależności od omówionego konkretnego problemu – aby wymyślić sposoby zwalczania wyzwań przemysłu wokół ESG Będzie następnie osadzony na najlepsze praktyki na rynku, aby firmy miały zestaw praktycznych zmiany działania.

Podczas egzekwowania pozytywnych zmian poprzez rozporządzenie ma swoje miejsce w procesie migracji rynku do bardziej zrównoważonych form inwestycji, Higgininy sugerowały, że ten proces był często utrudniony przez niezdolność do znalezienia rozwiązania dla jednego rozmiaru, który spełnia rozwiązanie potrzeby firm w całym łańcuchu wartości inwestycyjnej.

Jeżeli regulatory nie uwzględniają obaw każdego uczestnika, ma wpływ ograniczenia zmiany, którą można wdrożyć, powiedział. Dlatego też

, w przeciwieństwie do egzekwowania zmian poprzez rozporządzenie, Higgins powiedział Handlu, że jego inicjatywa koncentrowała się na zapewnieniu pozytywnych zmian poprzez tworzenie najlepszych praktyk branżowych, które są wdrażane dobrowolnie z przejrzystością i odpowiedzialnością inwestorom i szerszym rynkiem.

“Jest wartość od wspólnego wspólnego rozmowy, a od identyfikacji możliwości Zmień, ale musi iść dalej, musi również wdrażać i zapewnić mechanizm w tym przejrzystości. Możemy tworzyć najlepsze praktyki, które rozciągnie ludzi do zmiany, ponieważ nie zmuszamy wszystkich do ich wdrożenia – powiedział Higgins.

“Możemy trzymać się, aby uwzględnić jako branża poprzez strukturę, którą stworzymy, aby zapewnić przejrzystość między klientami i dostawcami, aby mogła być jasne dla klienta, jak dobrze, że firma postępuje w swojej podróży, by się stać bardziej zrównoważony i wdrażanie najlepszych praktyk. Myślę, że mechanizm kombinowany jest tym, co zapewnia, że ​​nie jest to coś, co ktoś może po prostu przyłączyć się, aby uzyskać odznakę i nie dokonać żadnych postępów. ”

Wśród specyficznych zagadnień ESG BUDE-SIDE, które należy rozwiązać, Higgininy wskazywały na zarówno zapewnienie ich działań wewnętrznych, jak również zapewniają ich podaż Łańcuchy też były.

“Muszą myśleć o trwałości ich działania, ale jakakolwiek organizacja, która wygląda na siebie, musi również spojrzeć na jego łańcuch dostaw. Dla menedżera inwestycji łańcuch dostaw może być branżą maklerską itp. Więc to ważne dla nich myśleć o kontrahentach i dostawcy technologii, których używają i jak działają, “powiedział.

” Drugi aspekt, jest to, że ich klienci oczekują, że ich inwestycje będą zarządzane zrównoważone, aby mogli iść do zrównoważonego Firmy, ale proces uczynienia, który się stało, powinien również związać się z celami końcowymi inwestycji.

“Pozytywne wsparcie z osób fizycznych – a następnie z ich firm – było fantastyczne, więc jest w odpowiednim czasie, aby uchwycić wyobraźnię przemysłu”.

Rynki pocztowe Weteran Duncan Higgins do uruchomienia przemysłu Pierwsza inicjatywa zrównoważonego rozwoju ukierunkowanego na koncentrację handlową pojawiła się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*