UBS zapłacić karę 500 000 $ za nie zatrzymanie niektórych nagrań audio

Główna » Rozporządzenie » UBS zapłacić karę 500 000 $ za nie zatrzymanie niektórych nagrań audio
Wysłany przez:
forex-generator

Komisja handlowa Commodity Futures (CFTC) wydała zamówienie jednocześnie zgłoszenie i osiedlenia opłaty przeciwko UBS za nie zatrzymanie określonych nagrań audio na czas wymagany w ramach Regulaminu CFTC.

UBS, za pośrednictwem zamówienia, jest zobowiązany do zapłaty kary pieniężnej cywilnej w wysokości 500 000 USD i zaprzestanie i zaprzestanie się od dalszych naruszeń przepisów CFTC, jak naliczono.

Zamówienie stwierdza, że ​​UBS usunięto ponad 1000 godzin danych audio po pewnym dniu, w tym nagrania zawierające wstępnie wymienianie wstępnych wymianę informacji handlowych, które były wymagane, aby zostać zatrzymane przez rok przepisów CFTC.

Usunięcie danych audio wystąpił w wyniku awarii w systemach retencji audio UBS.

Dodatkowo, nagrania zawierające przede-realizując wymianę wymianę informacji handlowych zostały usunięte przedwcześnie w wyniku analityka technologicznego, co wierząc na nagrania były testowane pliki nie należy zachować.

Ze względu na błąd analityka, około 2,76% całkowitej wielkości odnotowanej w USA w okresie 8 lipca 2019 r. Do 23 grudnia 2019 r.

Gdy UBS odkrył jego potencjalne naruszenie przepisów CFTC, firma samodzielna zgłosiła go do personelu CFTC przez telefon, a następnie formalnie składając pisemny raport z własnym raportem.

UBS i CFTC współpracował w dochodzeniu o naruszeniu i UBS zaangażowanych w procedurach naprawczych, aby zapewnić, że brak nagrań “Trader 0” są przedwcześnie usunięte do przodu.

Kara UBS podąża za innymi naliczanymi przez CFTC, jest ostatnim miesiącem. Wcześniej w tym miesiącu, lód Wyczyść Europę, aby zapłacić karę 450 000 USD za naruszenie przepisów o ochronie klientów.

Dodatkowo, w zeszłym miesiącu, kapitał Mizuho nakazał zapłacić karę 1,5 miliona dolarów za nie przestrzegać niektórych wymagań Dealera Swap.

Post UBS zapłacić 500 000 $ Kara za nieprzestrzeganie niektórych nagrań audio pojawił się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*