Rynki w Wielkiej Brytanii zamykają się na pogrzeb królowej Elżbiety II

Główna » Systemy obrotu » Rynki w Wielkiej Brytanii zamykają się na pogrzeb królowej Elżbiety II
Wysłany przez:
forex-generator

w Wielkiej Brytanii miejsca handlowe ogłosiło różne poziomy zamknięcia 19 września w świetle pogrzebu królowej Elżbiety II, które zostały uznane za święto państwowe.

Londyńska giełda papierów wartościowych potwierdziła w powiadomieniu członka, że ​​zamyka swoje rynki w poniedziałek. London Metal Exchange (LME) potwierdził, że jej biura zostaną zamknięte 19 września, ale jego rynki pozostaną otwarte. Podczas otwartego oburzenia pierścień zostanie zawieszony, a opłaty handlowe dnia zostaną przekazane na cele charytatywne, dodał LME.

Ice Futures Europe ogłosiło również poprawki do swojego harmonogramu handlowego: w tym lista kontraktów futures i opcji, które z powodu urlopu publicznego zostaną zamknięte w poniedziałek.

Gdzie indziej CBOE potwierdził w zawiadomieniu, że zamyka swój segment CBOE Europe London Equities oraz kontrakty futures oraz opcje powiązane z umową UK100 na CEDX. Wszystkie inne rynki pozostaną otwarte na pełny handel dni. CBOE dodał w swoim zawiadomieniu, że jego CBOE UK i NL APA pozostaną otwarte na raportowanie handlowe we wszystkich segmentach rynku.

Giełda papierów wartościowych zostanie całkowicie zamknięta w poniedziałek. Aquis potwierdził również w zawiadomieniu członkowskim, że rynek brytyjski nie będzie otwarty na handel, jednak handel dla UE i szwajcarskich papierów wartościowych będzie kontynuowane. Aquise UE otworzy się na handel jak zwykle.

Post UK Rynki zamykające się na pogrzeb królowej Elżbiety II pojawiły się pierwsze w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*