Broadway Technology Partners z Marketaksess for USA Integration

Główna » Technologia » Broadway Technology Partners z Marketaksess for USA Integration
Wysłany przez:
forex-generator

Broadway Technology rozszerzyło współpracę z Marketaksess w celu budowy i wsparcia amerykańskiego wniosku o przepływ przepływu pracy (RFQ) na rynku amerykańskiego Treasuries.

Funkcja przepływu pracy jest obecnie na żywo i może uzyskać do nich dostęp wszystkich wspólnych klientów. Ta najnowsza integracja opiera się na istniejących partnerstwach rynków na żywo Marketaksess i będzie teraz obejmować RFQ – umożliwiając klientom wzajemnym dealerze reagowanie na zapytania dotyczące Bazy klientów Marketaksess.

“Dzięki tej nowej integracji z Marketaksess klienci Broadwayu mogą teraz skorzystać z połączenia z jedną z najgłębszych pul płynności i sieci ponad 1900 firm na całym świecie”.

Ekosystem handlowy MarketAxess łączy głównych i regionalnych dealerów, profesjonalnych firm handlowych i klientów kupujących w celu handlu w USA.

Ekosystem również łączy kredyt kredytowy oraz oceny możliwości handlu jednym rozwiązaniem, które zapewnia klientom inwestorów i dealerów, poprawił elastyczność w handlu w krajobrazie o stałym dochodzie.

“Broadway nadal inwestuje, aby zapewnić naszym klientom najbardziej kompleksową funkcjonalność, jakiej potrzebują, aby zasilić swoje operacje handlowe o stałym dochodzie i osiągnąć przewagę konkurencyjną – powiedział Bruce Boytim, dyrektor operacyjny Broadway.

” z nową integracją z Marketaksess, Broadway, Broadway Klienci mogą teraz skorzystać z połączenia z jedną z najgłębszych pul płynności i sieci ponad 1900 firm na całym świecie. ”

Przeniesienie przez Marketaksess jest zgodne z ogłoszeniem strategicznej współpracy z MSCI na początku tego roku. Dwie firmy współpracowały o tworzenie rozwiązań analitycznych portfela i indeksy o stałym dochodzie, wykorzystując dane płynności Marketaksess.

Post Broadway Technology Partners z Marketaksess dla Skarbu USA Integracja handlowa pojawiła się pierwsza w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*