Rynki widma trafiają na miliard sekurytyzowanych pochodnych objętych platformą

Główna » Systemy obrotu » Rynki widma trafiają na miliard sekurytyzowanych pochodnych objętych platformą
Wysłany przez:
forex-generator

PAN-EUROPEJSKICH Rynków widma Miejsce handlowego osiągnęły kamień milowy miliardów sekurytyzowanych pochodnych notowanych na swojej platformie po jego uruchomieniu prawie dwa lata temu.

Według obiektu handlowego wzrost jest napędzany nowymi użytkownikami, a także zwiększenie działalności handlowej, zwłaszcza od młodszych przedsiębiorców, a te dążące do zysku z wyższego poziomu zmienności rynku i szybko rozwijające się krajobraz makro i korporacyjny.

Spectrum odnotowało znaczny wzrost woluminów handlowych od momentu uruchomienia, a sekurytyzowane pochodne objęte przyspieszeniem od około 280 milionów w pierwszym roku pracy do ponad 250 milionów w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Reprezentuje roczny wzrost ponad 170% na miejsce handlowe.

Spectrum powiedział, że jego oferta 24/5 odwołała się do inwestorów, z ponad jedną trzecią wszystkich transakcji występujących poza tradycyjnymi godzinami 17:30 i 9:00 CET.

Ponadto wymienianie mniejszego wyboru najpopularniejszych produktów okazało się korzystne dla widma, zapewniając skoncentrowaną aktywność handlową w zakresie.

“Cieszę się, że dotarłem do tego ważnego kamienia milowego w mniej niż dwa lata, i jest to prawdziwy świadectwo ciężkiej pracy naszego zespołu i wyraźnego popytu wśród europejskich inwestorów detalicznych na lepszy sposób handlu”, powiedział Nicky Maan , Dyrektor generalny rynków widma.

“Zdecydowanie pomogliśmy przez wysoki poziom zmienności i liczby nowych handlowców wprowadzających rynki podczas pandemii, ale bardziej ogólnie nasza ogólna strategia wzrostu jest bardzo na bieżąco i czekamy na Przyspieszenie w miesiącach i latach naprzód jako dodatkowych brokerów, emitentów i partnerów technologicznych dołączą do nas w tej podróży. ”

Rynki widma Post Hits jeden miliard sekurytyzowanych instrumentów pochodnych, które pojawiły się na jego platformie w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*