Trumid zabezpiecza dodatkowe 208 milionów dolarów w rundzie finansowania

Główna » Technologia » Trumid zabezpiecza dodatkowe 208 milionów dolarów w rundzie finansowania
Wysłany przez:
forex-generator

Stały dostawca platformy dochodowej, Trumid, zapewnił dodatkowe 208 milionów dolarów w rundzie finansowania prowadzone przez prywatną firmę inwestycyjną, zarządzanie kapitałem z przerwą punktową.

Trumid, który twierdził, że miało 71% wzrostu w swoim średniego dziennym objętościowym rokiem roku, powiedział, że dodatkowy kapitał byłby wykorzystywany do zwiększenia jego technologii i rozszerzenia śladu, aby uwzględnić dodatkowe protokoły handlowe i klasy aktywów.

Dostawca platformy dokonał kilku dodatków do swojej oferty w ciągu ostatnich 12 miesięcy, ponieważ globalny handel kredytowy staje się coraz bardziej elektroniczny, w tym rozszerzenie jego remit, aby uwzględnić rynki wschodzące w październiku.

Po tym nastąpił współpracę z jefferami w maju, który zobaczył bank inwestycyjny zgodny na wykorzystanie elektronicznego przepływu handlowego dostawcy platformy, aby zwiększyć dostęp do płynności dla swoich klientów instytucjonalnych.

“Silne partnerstwo z naszą społecznością Klientów i inwestorów jest to, jak Trumid napędza zrównoważoną innowację i wartość – powiedział Mike Sobel, prezes Trumid. “Jesteśmy zachwyceni, aby wprowadzić inwestorów, których wiedza jest zgodna z naszymi strategicznymi priorytetami. Struktura rynku kredytowa szybko ewoluuje i jesteśmy podekscytowani, że jesteśmy podekscytowani ciężko na dużych możliwościach wzrostu przed nami.

Wiadomości wynika z podobnego wtrysku kapitału w formie w styczniu w styczniu w tym roku, kiedy zabezpieczył 50 milionów dolarów prowadzonych przez DST Global i Dragoneer Investment Group.

Ta ostatnia runda finansowania następuje po powołaniu Bryan Harkins, byłego przewodniczącego spółki zależnej Bryan Oferty handlowe, jako swój nowy główny oficer dochodów we wrześniu.

w momencie jego spotkania, Trumid potwierdził, że Harkins byłyby odpowiedzialne za nadzorowanie organizacji sprzedaży firmy, w tym koncentrując się na rozwój istniejącego biznesu i rozszerzając jego produkt Remit.

POST LUMID Zabezpiecza dodatkowe 208 milionów dolarów w rundzie finansowania pojawił się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*