Specjalista ds. Produktów Goldman Sachs odjeżdża do Sequitor

Główna » Sprzedaj stronę » Specjalista ds. Produktów Goldman Sachs odjeżdża do Sequitor
Wysłany przez:
forex-generator

Były szef produktu Goldman Sachs i główny produkt płynności opuścił bank, aby dążyć do Fintech, Sequitor.

Magnus Hedin opuścił Goldman Sachs po sześciu latach, aby dołączyć do firmy symulacyjnej handlowej jako dyrektor ds. Produktu, zgodnie z aktualizacją jego mediów społecznościowych.

Przed dołączeniem do Goldman w 2017 r. Hedin spędził półtora roku na iTiviti AB w roli strategii struktury rynkowej, dziewięć miesięcy jako szef rozwoju NASDAQ i sześć i pół roku w Grupie Usług Finansowych SEB jako kierownik produktu dla Handel elektroniczny odpowiedzialny za strategię wykonania.

Wcześniej w swojej karierze pełnił również kilka innych ról zorientowanych na FinTech w zakresie technologii finansowych Cinnober, technologii OM, Netgiro ​​Systems i Information Builders.

“po prawie 6 latach w Goldman Sachs i niesamowitej podróży rozwijającej ich elektronikę Oferta produktów i udział w rynku nadszedł czas, aby przejść dalej ” – powiedział Hedin w swojej aktualizacji w mediach społecznościowych. “To była przyjemność i okazja do pracy z tak wieloma utalentowanymi i inspirującymi ludźmi na całym świecie. Dziękuję wszystkim”.

Goldman Sachs odmówił komentarza na temat ruchu.

The Post Goldman Sachs Specjalista ds. Produktu dla Sequitor pojawił się pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*