Starsi stały dochód i handlowiec FX, który zastąpi odchodzący Schalke DWS

Główna » Kup stronę » Starsi stały dochód i handlowiec FX, który zastąpi odchodzący Schalke DWS
Wysłany przez:
forex-generator

Wybrano starszy trader o stałym dochodzie i FX, aby zastąpić niedawno zmarłego dyrektora handlu w EMEA w DWS, Christian Schalke.

Aziz Tahir został podobno wybrany do zostania kolejnym dyrektorem handlu kapitałem EMEA w DWS, według źródeł znających tę sprawę.

DWS odmówił komentarza na temat spotkania.

Tahir przyjmuje rolę po pierwotnym dołączeniu do ramienia zarządzania aktywami Deutsche w 2008 r. Jako starszy handlowiec FX i stałych dochodów, który wcześniej służył jako broker kredytu hipotecznego przez ponad dwa lata.

Zastępuje Schalke, który potwierdził na początku tego miesiąca, że ​​opuści firmę po 10 latach w aktualizacji mediów społecznościowych. Przed dołączeniem do DWS Schalke spędził również 10 lat w Banku Investment Dresdner Kleinwort Wasserstein i dwa i pół roku w Morgan Stanley.

“Chcę podziękować wielu niesamowitym ludziom Przez lata spotkałem się i pracowałem z całym światem. To była stroma krzywa uczenia się, na pewno i szczerze cieszyłem się codziennie. Z niecierpliwością oczekuję, że nasze ścieżki przechodzą ponownie w przyszłości – powiedział Schalke w swojej aktualizacji.

Post Senior Stały dochód i FX Trader zastąpił odchodzący Schalke DWS, pojawił się pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*