Gam Investments integruje rozwiązania Bloomberg w celu uproszczenia ryzyka i zarządzania portfelem

Główna » Technologia » Gam Investments integruje rozwiązania Bloomberg w celu uproszczenia ryzyka i zarządzania portfelem
Wysłany przez:
forex-generator

Gam Investments zintegrował pakiet rozwiązań Bloomberga w celu uproszczenia jego możliwości ryzyka i zarządzania portfelem.

zawartych w apartamencie przyjętym przez menedżera aktywów to Mars, wieloassetowy system ryzyka, LQA, rozwiązanie do oceny płynności i przedsiębiorstwo portowe, wieloassetowe rozwiązanie Bloomberga i rozwiązanie analizy ryzyka.

Menedżer aktywów wykorzysta rozwiązania do zarządzania ryzykiem w swoich strategiach i portfelach w ciągu dnia handlowego i w ramach raportów regulacyjnych.

“Współpracując z Bloomberg, mamy dostęp do solidnych i łatwo skalowalnych rozwiązań, które pozwalają nam usprawnić nasze procesy zarządzania ryzykiem w klasach aktywów i portfelach”, powiedział David Dowsett, szef inwestycji w GAM.

”. Pomaga nam to również ułatwia jeszcze większą współpracę między zespołami, co skutkuje wydajnością od lepszego podejmowania decyzji po głębsze spostrzeżenia. ”

Gam Investments dołącza do rosnącej listy firm kupujących, aby zainwestować w rozwiązania Bloomberga, w tym Paryżowy kierownik aktywów Richelieu, który przyjął rozwiązania indeksowe Bloomberga w całym swoim zakresie funduszy w marcu tego roku.

“Oferta Bloomberga łączy wiele uzupełniających się rozwiązań – wyceny, analizy ryzyka, dane rynkowe – które wynoszą znacznie więcej niż suma tych części”, powiedział Jose Ribas, Global Head of Risk i Ceny w Bloomberg.

” Z przyjemnością współpracuje z Investmentami, aby zapewnić im nasze solidne i elastyczne rozwiązania, napędzane głębokością i jakością danych i analizy, które są synonimem Bloomberga. ”

Post Gam Investments integruje rozwiązania Bloomberg w celu uproszczenia ryzyka i zarządzania portfelem pojawiły się pierwsze w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*