Stowarzyszenia handlowe wycofują się w skonsolidowanym systemie przychodów z Komisji Europejskiej

Główna » Rozporządzenie » Stowarzyszenia handlowe wycofują się w skonsolidowanym systemie przychodów z Komisji Europejskiej
Wysłany przez:
forex-generator

Europejski Stowarzyszenie Funduszu i Asset Management (EFAME) oraz Europejskie Forum Europejskich Stowarzyszeń Papierów Wartościowych (EFSA) wydali wspólne oświadczenie wyrażające obawy dotyczące skonsolidowanych taśm Komisji Europejskiej.

Oba Ostrzega Taśma tworzy pole gry Unklevel i daje operacji zasiedziałej w zakresie nieuczciwej przewagi przychodów.

Początkowo proponowany w ramach aktualizacji Unii Kapitałowej Unii (CMU) Komisja określa plany w listopadzie w listopadzie wdrożenia jednego skonsolidowanego dostawcy taśmy dla każdej klasy aktywów, między innymi dokonane w rozporządzeniu MiFID II.

Chociaż wielu z zadowoleniem przyjęła wprowadzenie skonsolidowanego źródła danych na rynek, plany renowacji sugerowane przez Komisję – co zasugerowałyby przychody z taśmy z powrotem do wewnętrznych wymian – okazały się kontrowersyjne.

“Należy pamiętać o kilku próbach bezpośredniego przepływu do rynków regulowanych kosztem innych miejsc wykonawczych “Efama i EFSA stwierdzili. “Struktura rynku kapitałowego zmienia się takie jak te zawarte w ostatnich propozycjach WE, tworzą w polu Unlevel [Play] i kompromisowe zawody wprowadzone z MiFID I.”

EFAMA i wspólnego oświadczenia EFSA, podkreślono potrzebę udoskonaleczenia schematu udostępniania przychodów i rozszerzenie go poza tylko rynkami regulowanymi.

“Obawiamy się modelu, który stawia” uczciwe wynagrodzenie programów Danych współpracujących “jako kluczowej funkcji umożliwiającą Akcje CT [Subsolided Tape] – powiedziała. “Ponadto uważamy wniosek o zrekompensowanie współpracowników danych za pomocą” celów przychodów minimalnych “, jak obecnie zdefiniowane jako otwarte, nie ma żadnych widocznych kosztów ograniczania sufitu na poziomie związanym z rzeczywistą produkcją danych.”

Zamiast tego stowarzyszenia sugerują, że schemat powinien określić konstytucję całkowitej kwoty być redystrybuowane “Aby zapewnić, że współpracownicy mają udział w sukcesie taśmy, a ta subskrypcja taśmy pozostaje atrakcyjna dla uczestników rynku”.

w swoim oświadczeniu, para również podkreśla, że ​​miejsca handlowe, w szczególności wewnętrzne wymiany, by otrzymywać przychody z obu własnych danych zastrzeżonych, a nowo zaproponowaną skonsolidowaną taśmą, jeśli obecne plany zostaną przede wszystkim Europejskie miejsca, które nie widziałoby żadnych zysków z taśmy.

Poza schematem przychodów stowarzyszenia podniósł również obawy dotyczące dalszego kosztu danych rynkowych, które muszą być adresowane oddzielnie do planów taśmy, a które powiedzieli, nie zostały odpowiednio skierowane do przeglądu MIFIR Komisji.

“Liczba ESMA Pozostałe zalecenia nie są niestety uwzględnione w wniosku “Efama i EPSA powiedział w swoim wspólnym oświadczeniu”. Obejmuje to zalecenie ESMA do przeniesienia rezerwy w celu zapewnienia danych rynku na podstawie kosztów na tekst poziomie 1, a usunięcie artykułów pozwalających na miejsca handlowe, APAS, CTP i SIS do opłaty za dane rynkowe proporcjonalne do wartości rynku dane reprezentuje użytkownikom. To sprzeczne z podejściem opartym na kosztach. ”

Stowarzyszenia Post Trading Hit Out w Skonsolidowanym Skonsolidowanym Tapecie Komisji Europejskiej pojawiły się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*