Swapclear LCch, aby przedłużyć godziny pracy w Azji Pacyfiku

Główna » Kup stronę » Swapclear LCch, aby przedłużyć godziny pracy w Azji Pacyfiku
Wysłany przez:
forex-generator

Global Clearing House LCS Svapclear Service chce rozszerzyć swoje tradycyjne godziny pracy do 24 godzin dziennie, pięć dni w tygodniu, aby lepiej wspierać uczestników rynku w Azji Pacyfiku (region APAC).

Ruch zakończy się w 2022 marca i zostanie wdrożony w dwóch fazach.

W dniu 27 września pierwsze etap wdrażania miało miejsce, gdy Switchclear przeniósł poniedziałek rano otwarcie cztery godziny wcześniej, otwarcie o godzinie 09:00 i 00:00 w Londynie.

Przed tym, swapclear był otwarty 20 godzin dziennie, pięć dni w tygodniu i nie był otwarty podczas poranków Pacyfiku Azji.

LCH będzie rozszerzyć pozostałe wtorek do piątku wczesnych godzin porannych godzin pracy do marca 2022.

Nowe godziny pracy rozpoczną się od 05:00 czasu Sydney w poniedziałek / 20: 00 Londyn Czas w niedzielę wieczorem i blisko 09:00 Czas Sydney w sobotę / 00: 00 Londyński czas w piątek wieczorem.

uczestników rynku w regionie APAC skorzysta z tego nowego rozwoju, ponieważ dostarczy rozliczanie pewności w godzinach poranka dla członków regionalnych i klientów SwapClear, w tym rynek Australii.

“To rozszerzenie w godzinach pracy wzmacnia naszą pozycję jako wiodący globalny dom rozliczeniowy i bezpośrednio odpowiada na krytyczne żądanie od naszych członków APAC i klientów w celu wsparcia ich potrzeb. Został również silnie wspierany przez regulatorów w całym regionie” – powiedział Susi Deverdelon, szef swapclear, LCH.

obok gastronomii do Azji Rynek Pacyfiku uczestników poprzez rozszerzenie godzin pracy, LCCH rozszerzył również swoją obecność w regionie ostatnio.

W zeszłym miesiącu LCCH rozszerzył obecność swojej usługi rozliczeniowej FX Azja z nabierającym pierwszego klienta na bazie Tajwanu, CTBC Bank.

“Ta inicjatywa podkreśla naszą silną zaangażowanie w zakres regionu i zarządzania ryzykiem. W dłuższych godzinach wcześniej w tym tygodniu, blisko tysiąca transakcji zostały zarejestrowane i przetworzone w pobliżu w czasie rzeczywistym i pozwoliło nasi użytkownikom ryzykować zarządzanie tymi transakcjami w terminowym modzie “- powiedział Rohit Verma, szef Apac, Lch.

Swapclear Swaplearu Post LCch do przedłużenia godzin pracy w Azji Pacyfiku pojawił się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*