Interaktywni partnerzy brokerów z Paxos do wprowadzenia handlu Crypto

Główna » Systemy obrotu » Interaktywni partnerzy brokerów z Paxos do wprowadzenia handlu Crypto
Wysłany przez:
forex-generator

Interaktywne brokerzy stały się najnowszą firmą do rozpoczęcia handlu kryptokurcydowego poprzez współpracę z platformą Blockchain Infrastructure Paxos jako zapotrzebowanie instytucjonalne na zwiększenie klasy aktywów.

Dzięki partnerstwie z Paxosowi, klienci będą mogli handlować i opiekować się kryptokurburstwami, w tym bitcoin, etereum, litecoin i gotówką bitcoin wraz z istniejącymi klasami aktywów, w tym zapasy, opcje, kontrakty terminowe, obligacje, fundusze inwestycyjne i ETF przez jednolitą platformę na globalnym firma brokerska.

Nowe możliwości handlowe CryptpoCurrency początkowo będą dostępne dla mieszkańców USA z indywidualnymi lub wspólnymi kontami z planami wdrażania do dodatkowych typów klientów w innych częściach świata w przyszłości.

“Ponieważ rynki finansowe ewoluują, wyrafinowane inwestorzy indywidualnych i instytucjonalnych coraz częściej poszukują przydziałów cyfrowych jako sposobu osiągnięcia Ich cele finansowe “- powiedział Milan Galik, dyrektor generalny interaktywnych brokerów.

“podając naszym klientom dostęp do handlu kryptacyjnego, rozpoznajemy potrzebę sprostania rosnącym zapotrzebowaniu inwestora na handel kryptokrendową obok innych klas aktywów w wygodnym i niskim sposobie.”

interaktywnych brokerów to trzecia firma potwierdził uruchomienie ukierunkowanej ofiary w ciągu ostatniego tygodnia po tym, jak Grupa Brevan Howard i Jump Handling, potwierdziła również, że uruchamiają Crypto Skoncentrowane dywizje, aby sprostać zwiększonym popytem na klienta.

“zainteresowanie konsumentów. Aktywa cyfrowe dzięki zaufanym pośrednikom prowadzi zmianę w branży finansowej. Paxos zapewnia regulowaną infrastrukturę Blockchain, aby zapewnić przedsiębiorstwa, mogą bezpiecznie umożliwić Crypto i zmniejszone ryzyko “- powiedział Charles Cascarilla, dyrektor generalny i współzałożyciela Paxos.

Post Interactive Partnerzy z brokerami z Paxosem do wprowadzenia handlu Crypto pojawiły się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*