Sześć uruchamiania platformy rozliczeniowej ukierunkowanej na rynki nordyckie

Główna » Kup stronę » Sześć uruchamiania platformy rozliczeniowej ukierunkowanej na rynki nordyckie
Wysłany przez:
forex-generator

Sześć rozpoczął nową infrastrukturę IT dla rynków nordyckich, na podstawie technologii NASDAQ.

Nowa platforma została zintegrowana z sześcioma architekturą handlową (PTA) i według sześciu, była w stabilnej pracy od poniedziałku w zeszłym tygodniu.

Zgodnie z operatorem Exchange, 10 milionów nóg handlowych w ciągu kilku dni będzie można go usunąć dzięki ulepszonej infrastrukturze IT, z sześcioma oczekując wzrost liczby wyczyszczonych transakcji w przyszłości.

Jako kolejny etap ewolucji platformy, sześć zamierza rozszerzyć rynki i zasięg obiektu handlowego dla szwajcarskiego oczyszczania na tej nowej platformie.

Mówi się, że ulepszona platforma ma zapewnić korzyści klientom, w tym ciągłe wzmocnienie infrastruktury IT i niezawodności, a także zwiększonej funkcjonalności i możliwości przetwarzania.

“Nowa platforma na rynkach nordyckich, Dzięki zwiększonej wydajności i skalowalności umożliwi uczestnikom rynku zwiększenie doświadczenia klienta w procesach po handlu “, powiedział Javier Hernani, szef usług papierów wartościowych w wieku sześciu.

“Ponadto rozwój IT stanie się bardziej zwinny i dostosowany do potrzeb klienta, rynku i regulacyjnych, które ma kluczowe znaczenie w środowisku szybkiego ruchomego rynku.”

W tym miesiącu Sześć zakończyło nabywanie pozostałego stawki w europejskim repozytorium handlu, Regis-TR, od Clearstream, aby stać się jedynym właścicielem. Szóste stwierdziło, że pełna konsolidacja biznesu stanowi możliwość dalszej integracji i dostarczenia Apartament usprawnionych usług dla klientów w całej Europie.

“poprzez wykorzystanie elastycznej technologii rozliczania NASDAQ, sześć może ewoluować i rozwijać swoją działalność rozliczającą i rozwijać swoją skalowalność i wydajność, podczas gdy wzmocnienie jej pozycji jako wiodącego dostawcy oczyszczania Usługi “, powiedział Roland Chai, wiceprezes dyrektorski i szef technologii infrastruktury rynkowej w Technologii Nasdaq.

“Z niecierpliwością czekamy na kontynuację naszego partnerstwa technologii i wspieranie sześciu w swoich długoterminowych ambicjach wzrostu”.

Post sześć uruchamiania platformy rozliczeniowej ukierunkowanej na rynki nordyckie pojawiły się najpierw na handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*