Wielka Brytania zwiększa presję gospodarczą na Rosję z nowymi sankcjami handlowymi

Główna » Sprzedaj stronę » Wielka Brytania zwiększa presję gospodarczą na Rosję z nowymi sankcjami handlowymi
Wysłany przez:
forex-generator

HM Skarbu Państwa wprowadziło więcej sankcji mających na celu zwiększenie presji gospodarczej na Rosję po jego inwazji na Ukrainę.

W ramach rozszerzonego reżimu sankcji wobec Rosji Skarb Państwa złożył zakaz inwestorów w Wielkiej Brytanii z udziałem transakcji z Bankiem Centralnym Federacji Rosyjskiej.

Oprócz wcześniej ogłoszonych ruchów, aby zapobiec podnoszeniu Rosji w Wielkiej Brytanii, rząd wprowadził również dodatkowe środki w celu przedstawienia rosyjskich firm z wydawania zbywalnych papierów wartościowych i instrumentów rynku pieniężnego w Wielkiej Brytanii.

Dalsze ograniczenia instytucji rosyjskich były również wśród zmian, chociaż nie zostały ujawnione.

Zmiany podążają za istniejącymi sankcjami już umieszczonych w Rosji i instytucjach rosyjskich w ubiegłym tygodniu przy Wielkiej Brytanii, Europie i USA.

Wśród zmian nałożonych przez Wielkiej Brytanii jest atutem Zamrozić drugi co do wielkości banku Rosji, VTB, podczas gdy London Stock Exchange Group (LSEG) potwierdzona w piątek, że zawiesił cały handel VTB na jej rynkach ze skutkiem natychmiastowym. Stany Zjednoczone mają zamrożone aktywa zarówno na VTB, jak i na największym brzegu Rosji, jednak UE i Wielka Brytania jeszcze się nie przestrzegać.

UE zamarł również aktywa z banku centralnego Rosji w sobotę i przeniósł się do zabronienia kilku rosyjskich banków z dostępu do szybkiego ruchu w ruchu, który prawdopodobnie uniemożliwi ich działanie na rynkach światowych. Nie zostały jeszcze ujawnione.

gdzie indziej, Clearstream przestał rozstrzygnięcie transakcji obejmujących rubel rosyjski w czwartek.

“Bank Anglii nadal podejmuje wszelkie działania potrzebne do wspierania odpowiedzi rządu na rosyjską inwazję na Ukrainie” – powiedział Gubernator Banku Anglii, Andrew Bailey.

“Witamy kroki podjęte dzisiaj przez Rząd brytyjski, W koordynacji z władzami UE i USA jako ważna i potężna demonstracja zobowiązania w Wielkiej Brytanii wobec międzynarodowej rządów prawa “.

Rozwój przychodzi, ponieważ rosyjski bank centralny podwoił swoją stopę procentową w poniedziałek rano w ofercie wspierania zapadającego rubla, ruchu, który był nieznacznie udany – amortyzację dramatycznego spadku do około 10% ze straty 30% rano obrotu . Jednak trwająca zmienność sytuacji prawdopodobnie miała znaczący wpływ na globalne rynki walutowe.

Post w Wielkiej Brytanii zwiększa presję gospodarczą na Rosję z nowymi sankcjami handlowymi pojawił się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*