TP ICAP nazywa nowego globalnego szefa brokowania

Główna » Sprzedaj stronę » TP ICAP nazywa nowego globalnego szefa brokowania
Wysłany przez:
forex-generator

Broker Interdealer TP ICAP mianował nowego dyrektora generalnego swojego globalnego działu brokingu.

Daniel Fields dołącza do TP ICAP po ostatnio pełnym funkcji partnera koncentrującego się na strategicznych rynkach doradczych i kapitałowych w Altero Capital Partners przez ostatnie trzy lata.

Wcześniej w swojej karierze, Fields spędził 25 lat w Société Générale w różnych rolach, w tym jako globalny szef handlu i globalny szef sprzedaży.

W swojej nowej roli będzie odpowiedzialny za prowadzenie “strategicznego wykonania”, w tym wdrożenie platformy fusion.

“Jestem podekscytowany, że mogę wziąć wodze w czasie poważnych zmian, zarówno na szerszych rynkach i W TP ICAP ” – powiedział Fields.

“Już firma robi wielkie postępy, rozwijając swoją strategię – na przykład wdrażanie platformy elektronicznej, Fusion – i nie mogę się doczekać pracy z tak utalentowanym Zespół, który będzie nadal kierować postępami, aby TP ICAP pozostał na czele branży. ”

Andrew Polydor, który prowadził globalne brokowanie oraz energia i towary (E&C) przez pandemię, powróci do skupienia się wyłącznie na E&C. Nominacja

Fields jest również zgodna z Marka Govoni, który został mianowany dyrektorem generalnym egzekucji agencji w kwietniu.

“Powołanie Dana na CEO naszej globalnej firmy brokującej to kolejny ważny strategiczny wynajem TP ICAP, gdy nadal budujemy siłę naszego zespołu kierowniczego”, powiedział Nicolas Breteau, CEO TP ICAP, do którego pola zgłoszą Fields .

“His extensive experience in capital markets and strong client relationships position him as the perfect candidate to drive the transformation of global broking. Chciałbym podziękować Andrew za skuteczne sterowanie biznesem przez burzliwe lata pandemii i różnych makroekonomicznych wstrząsy. ”

Post TP ICAP Names Nowy globalny szef Broking pojawił się pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*