Deutsche Börse integruje dane Kaiko w celu rozszerzenia możliwości kryptowalut instytucjonalnych

Główna » Systemy obrotu » Deutsche Börse integruje dane Kaiko w celu rozszerzenia możliwości kryptowalut instytucjonalnych
Wysłany przez:
forex-generator

Deutsche Börse nawiązał współpracę z instytucjonalnym dostawcą danych rynkowych Kaiko, aby rozszerzyć swój “zasięg rynku” w aktywach cyfrowych.

Para pierwotnie zaoferuje klientom wymiany dostęp do kryptowalu Sieć dystrybucji danych + Usług w czwartym kwartale tego roku z planami wprowadzenia danych z książek o zamówieniach historycznych dla wybranych cyfrowych wymian aktywów na podstawie D + 1 w drugiej fazie.

Kaiko dostarczy Deutsche Börse danych ze wszystkich danych ze wszystkich Scentralizowane (CEFI) i zdecentralizowane (defi) wymiany kryptowalut.

Partnerstwo odbywa się w coraz bardziej ponurym czasie na rynki kryptowaluty i cyfrowych rynków aktywów. Bitcoin spadł do najniższej wartości od grudnia 2020 r. Na początku tego tygodnia, spada 15% w ciągu 24 godzin. Tak bardzo, że Network Celsjusza Celsjusza zamarł wypłaty wśród “ekstremalnych” rynku warunki.

Zainteresowanie instytucjonalne aktywami cyfrowymi stopniowo wzrosło, w szczególności w funduszach hedgingowych i niektórych dużych bankach, w tym Goldman Sachs, które zaczęły handlować pierwszymi w historii produktami instrumentów pochodnych Ethereum w zeszłym tygodniu.

“Rynek kryptograficzny stoi w obliczu wysokiej zmienności i wahań cen. Dlatego wielu naszych klientów ma duże zapotrzebowanie na skonsolidowane dane ze scentralizowanych, a także zdecentralizowanych giełd w celu opracowania użytecznych strategii inwestycyjnych kryptograficznych – powiedziała Alireza Dorfard, szef danych rynkowych + danych rynkowych + danych rynkowych + danych rynkowych + Usługi w Deutsche Börse.

“Nasza nowa oferta spełnia tę potrzebę, pomaga naszym klientom uzyskać głębsze zrozumienie rynku kryptowalut i pozwala im analizować określone zdarzenia. Dzięki Kaiko i jego obszernym katalogowi typów danych znaleźliśmy odpowiedniego partnera w tym celu. ”

Post Deutsche Börse integruje dane Kaiko w celu rozszerzenia krypto instytucjonalnego Możliwości pojawiły się pierwsze w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*