Trader Execution Groupama odjeżdża do SOCGEN

Główna » Sprzedaj stronę » Trader Execution Groupama odjeżdża do SOCGEN
Wysłany przez:
forex-generator

Doświadczony kapitał kapitałowy i pochodny ma dołączyć do Societe Generale jako elektroniczny handlowiec sprzedażowy po niedawnym odbyciu Groupama Asset Management, handel może ujawnić.

Według aktualizacji mediów społecznościowych, Jean-Philippe Lhomme ma dołączyć do Societe Generale po spędzeniu ostatnich trzech lat w menedżerze aktywów.

“Piątek był moim ostatnim dniem w Groupama AM, miałem szczęście współpracować z kilkoma wybitnymi kolegami podczas mojego pobytu tutaj i, mogę naprawdę powiedzieć, że wiele się z nich wiele się nauczyłem – powiedział Lhomme w swojej aktualizacji .

“Special thanks to Eric Heleine for these 3 enriching years, that was a real pleasure. Teraz nadszedł czas, aby rozpocząć nową ekscytującą przygodę w Societe Generale jako elektroniczny handlarz sprzedażowy. ”

Lhomme dołącza do banku inwestycyjnego z szeroką karierą pochodną kapitałową i akcji, która wcześniej służyła w różnych Role handlowe w Societe Generale, BNP Paribas, Credit Suisse i Futures Brokerage, NewEdge i Franco-German Financial Services Firma Oddo BHF przez ostatnie 15 lat.

Post Groupama Execution Trader odjeżdża do SOCGEN, pojawił się pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*