Turkusowe partnerzy z openFinem na danych bocznych, ponieważ systemy FlexTrade stają się pierwsze EMS, aby zintegrować kanał

Główna » Systemy obrotu » Turkusowe partnerzy z openFinem na danych bocznych, ponieważ systemy FlexTrade stają się pierwsze EMS, aby zintegrować kanał
Wysłany przez:
forex-generator

Turkus stał się pierwszym miejscem handlowym, aby połączyć się z OpenFin, aby zaoferować bezpośrednie kanał danych na stronę operacyjną za pomocą systemu operacyjnego.

Para potwierdziła, że ​​EMS FlexTrade Systems był pierwszym, który zintegruje nowe oferty danych mające na celu usprawnienie przepływu przepływu handlowego kupującego, oferując im dostęp do danych handlowych bezpośrednio za pomocą systemu operacyjnego OpenFIN, aby wspierać lepsze odkrycie płynności i podejmowanie decyzji.

“jako operator rynku, turkus jest dobrze ustawiony, aby przynieść branżę wokół wspólnej ambicji: współpracować, innowacji i poprawić wydajność na pulpicie

handlowców”, powiedział dr Robert Barnes, szef grupy obrotu i szefa papierów wartościowych Executive of Turkus.

“Spowoduje to nie tylko wspieranie najlepszych wysiłków wykonawczych, ale także poprawiają wydajność inwestorów końcowych, ponieważ pomaga nam zmniejszyć koszt poślizgu w punkcie wykonania. My Są zachwycone turkusowe, a turkusowa Europa są pierwszymi lokalami handlowymi, aby połączyć się z OpenFin i oferują tę nową funkcjonalność na bok. Systemy

FlexTrade potwierdziło, że stały się pierwszym systemem zarządzania wykonaniem, aby zintegrować kanał za pomocą systemu magistrali wiadomości OpenFIN. Poprzez handlowcy integracji mogą następnie używać danych do automatyzacji procesów i wykorzystują możliwości płynności, wspomniane OpenFin.

“Jesteśmy zachwyceni współpracę z turkusem i OpenFin, aby wspierać odkrycie płynności i możliwości wykonania oraz przynieść materialne korzyści na biurku handlowym kupno,” powiedział Andy Mahoney, dyrektor zarządzający dla Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA) Systemy FlexTrade.

“Pomaga naszym klientom dostosować swoje wykonywanie przepływów pracy, wykonywać optymalnie na każdym handlu i osiągnąć najlepszą wykonanie bez kompromisu”.

Współpraca z turkusem podąża za współpracą Z Broadridge OpenFin w lipcu, gdzie dostawca technologii wdrożył systemy operacyjne OpenFin, aby zaoferować menedżerom aktywami bardziej elastycznymi obszarami roboczymi, konfigurowalne układy i intuicyjne przepływy pracy.

Posternice Turkusowe Partnerzy z OpenFin na danych boku, gdy systemy FlexTrade stają się pierwsze EMS do zintegrowania kanału wydawały się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*