Ulepszenia technologii handlowej, automatyzacji i ulepszeń ludzi są kluczowe dla przyszłych biur handlowych, znajdź panelistów

Główna » Technologia » Ulepszenia technologii handlowej, automatyzacji i ulepszeń ludzi są kluczowe dla przyszłych biur handlowych, znajdź panelistów
Wysłany przez:
forex-generator

W dyskusji panelowej na szczycie liderów o stałym dochodzie i FX APAC zapytano, w jaki sposób biurka handlowe mogą być w przyszłości udowodnione w środowisku postpandemicznym i wysokich niestabilnych rynkach.

panelistów dało wgląd w to, w jaki sposób biurka handlowe mogą wykorzystać innowacje w handlu elektronicznym i dużych zbiorach danych jako kluczowych wyróżników w celu zwiększenia i osiągnięcia zwinności.

Kem Husain, dyrektor zarządzający APAC w Axetrading, podzielił przyszłe dowód biurka handlowego na trzy kluczowe obszary. “Numer jeden naprawdę inwestuje w twoją technologię handlową – ma to ogromne znaczenie, aby być na bieżąco” – powiedział. “Gdy szukasz wydajności, czy to danych, przepływ pracy, automatyzacji czy wykonania – chodzi o wydajność i pomoc prowadzić to. ”

“Drugi główny punkt jest naprawdę wokół umiejętności. Handlowcy o stałym dochodzie są wyjątkowymi, wysoko wykwalifikowanymi osobami. Muszą być w stanie mieć ten typ Zestaw umiejętności, aby dowiedzieć się, jakiego narzędzia użyć w odpowiedni sposób na określonym kanale. Naprawdę chodzi o korzystanie z tego narzędzia we właściwym czasie – to naprawdę kluczowe. Ostatnim punktem jest posiadanie interoperacyjnego systemu wykonania, który jest łatwo dostępny dla handlowców – podsumował Husain.

Tymczasem Martin Viseux, szef handlu o stałym dochodzie Azji, HSBC Global Asset Management (Hongkong), zauważył, że elektronizacja jest inicjatywą, którą kierownik aktywów traktuje poważnie. “Myślę, że elektronizacja to słowo, które wiele słyszymy w handlu o stałym dochodzie, w którym musimy sygnalizować przepływy pracy i musimy zwiększyć handel elektroniczną. To jest coś, co staramy się osiągnąć, korzystając z najlepszych platform handlowych dostępnych dla każdego Zajęcia aktywów. Automatyzacja jest również dla nas dużym tematem, ponieważ, jak powiedzieliśmy, przy niskiej płynności i braku przejrzystości rynkowej, musimy zyskać czas na biurku handlowym i automatyzacja jest kluczowym ”,” powiedział Visuex.

Automatyzacja była kluczowym tematem w ciągu ostatnich kilku lat, a wielu uznaje korzyści, jakie może przedstawić. “Automatyzacja to sposób na szybsze wykonanie, ale nie twierdzę, że zrezygnujemy z jakości ilości. Myślę, że istnieje niewiele klas aktywów, w których będziemy mogli mieć czas jako największy element jakości i dla takiego płynnego Zajęcia aktywów ”, dodał Visuex.

” Kiedy patrzysz na przyszłe dowód biurka handlowego, przepływ pracy jest kluczową rozmową, którą prowadzimy z sprzedażą i kupą ”, powiedział Larry Rorrison, szef APAC o stałym dochodzie w Ice .

“Automatyzacja jest kluczowa, te przepływy pracy są stale ewoluujące. Wydajność jest niezwykle ważna. Bezpośrednia informacja nadal się skraca, a także informacje, które można zastosować i jak można je wykorzystać. Dwa kluczowe obszary, na których skupiamy się z klientami W tej chwili jest wokół wydajności przepływu pracy, a także zrozumienia Informacje, które konsumują i jak mogą skorzystać z informacji w różnych warunkach rynkowych, aby podejmować lepsze decyzje ” – dodał Rorrison.

Kolejnym ważnym punktem rozmowy podczas panelu było znaczenie osób pracujących nad faktycznym biurkiem handlowym. “Kiedy mówimy o przyszłym dowodach na sprzedaż biurka handlowego, pierwszą rzeczą, która przychodzi mi na myśl, jest nasza lud”-powiedział Alexandre Manakyan, współdziałujący międzynarodowy handel Emacro w Credit Suisse.

“Jeśli byłeś w pobliżu. Biurko przez jakiś czas zauważyłeś, że to, co robią dziś handlowcy, jest trochę inne niż to, co robili w przeszłości. Myślę, że wyróżnia się to, że handlowcy proszeni są o więcej. Muszą robić więcej działalności i więcej produktów, więc chodzi o to, że rozkładamy silosy specjalizacji w handlu ” – powiedział Manakyan.

“Dzisiaj widzimy, jak biurka się łączą i widzimy Handlowcy stają się zdolni do wielu miejsc. Następne pokolenie, które nas zastąpi, nie będzie tylko zdolne, ale będą biegłości we wszystkim. Ta nowa generacja handlowców, która dorasta w tym środowisku scalonego biurka, multi produktu i zasięgu multi aktywów, będzie znacznie bardziej wszechstronna niż dzisiaj ” – dodał Manakyan.

Inne obszary odnotowane jako korzystne dla przyszłego dowodu biur handlowych obejmowały inwestycje w nowe technologie, w szczególności sztuczną inteligencję. Jeden z panelistów stwierdził, że demokratyzacja technik głębokiego uczenia się i sposób, w jaki wykorzystuje to sprzedaż, będzie niezbędna do tworzenia zróżnicowanych ofert, a także zwiększenie wartości klientom.

Post Ulepszenia technologii handlowej, automatyzacji i ulepszeń ludzi są kluczowe dla przyszłych biur handlowych, stwierdzono, że panelliści pojawili się pierwsze w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*