Wielka Brytania i UE w niebezpieczeństwie \”bałkanania\” płynności, jeśli za dużo różnią się, mówi głowica akcji

Główna » Rozporządzenie » Wielka Brytania i UE w niebezpieczeństwie \”bałkanania\” płynności, jeśli za dużo różnią się, mówi głowica akcji
Wysłany przez:
forex-generator

Głowa boku boku handlu akcentami ostrzegła, że ​​zbyt duża rozbieżność regulacyjna między UE a brytyjską po Brexicie może prowadzić do “bałkanizacji płynności”.

Mówiąc w regulacyjnym kalcyzjnym porozumieniu obok organu prowadzonego w Wielkiej Brytanii, szef kapitałów akcji w Asset Manager Premier Miton, Gervais Williams, powiedział publiczności, że Wielkiej Brytanii i UE coraz bardziej różne podejścia do regulującej rynki kapitałowe mogą prowadzić do fragmentacji i wypełnionego tarcia krajobrazu dla uczestników nawigacji.

według Williamsa, Rynek jest obecnie “prężny” z silnym apetytem po poprzedniego roku, a zmienność połowy spowodowana trwającą globalną pandemią, która uniemożliwiła negatywne skutki spowodowane przez rozbieżność od czuł się zbyt poważnie przez uczestników.

Jednakże płynność lub apetyt w zmianie rynku, a następnie rozbieżność regulacyjna Dodałby “strasznie interesujące” dla tych handlowych, dodał. “Scenariusz koszmaru jest taki, że wszystkie te zmiany utrudniałyby firmom na wychowywanie kapitału. Im więcej obciążeń umieszczasz na płynności, tym więcej kosztów kapitału wzrasta. ”

Jego ostrzeżenie przychodzi zarówno jak zarówno w Wielkiej Brytanii, w jego przeglądzie rynków hurtowych, a UE w zakresie konsultacji w sprawie regulacyjnych standardów technicznych MiFID II (RTS) 1 i 2, znajdują się na Głównych zmian regulacyjnych po Brexit, który może prowadzić do znacząco Różne ramy po obu stronach kanału.

“Celem oceny rynków hurtowych jest przekształcenie ram regulacyjnych w Wielkiej Brytanii, który maksymalizuje zakres praktykujących do prosperowania”, powiedział Jamie Bell, szef nadzoru na rynku wtórnym na FCA. “Nie sądzę, aby te zmiany skutkuje znacznym ryzykiem arbitrażowym między Wielką Brytanią a UE, “Bell stwierdził w TradeTech.

.

Bell podkreślił w całym panelu, który jego stanowisko – w tym poprzedniego ruchu, aby złomować obowiązek handlu akcjami w kwietniu wcześniej w tym roku – wraz z przeparzeniem międzynarodowego i otwartego rynku.

“Złomowanie STO] pozwoli firmie akcje handlowe w dowolnym miejscu handlowym w Wielkiej Brytanii lub za granicą z dowolnym kontrahentem na podstawie nadrzędnego (OTC), o ile najlepsza egzekucja zostanie uwzględniona”, powiedział Skarb Państwa jego przegląd rynków hurtowych.

Sieci przekraczania brokera (BCNS) były jednym obszarem dyskusji, że Williams zgodził się, mogła wspierać nowe zainteresowanie w Wielkiej Brytanii po Brexit.

BCN, które wykorzystały brokerów posiadających klientów w interakcji z ich główną płynnością na Podstawy OTC były wcześniej złomowane w 2018 r. W ramach rozporządzenia MiFID II i jest jednym obszarem potencjalnej rozbieżności, że Wielka Brytania rozważa sposób wspierania nowych zainteresowań w Londynie jako koncentrator finansowy.

“Skarb Państwa jest świadomy, że po tym, jak Brexit jesteśmy samodzielnie pod względem generowania płynności. Musimy umieścić Wielką Brytankę w najlepszej pozycji, aby odnieść sukces. Wszystko, co sprzyja płynności, jest korzystne”, zawarte Williams.

Post UK i UE w niebezpieczeństwie “bałkanizacji” płynności, jeśli różni się za dużo, mówi, że głowa akcenta pojawiła się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*