Google inwestuje 1 miliard dolarów do grupy CME, ponieważ dwaj uderzenie 10-letniej transakcji chmur

Główna » Sprzedaj stronę » Google inwestuje 1 miliard dolarów do grupy CME, ponieważ dwaj uderzenie 10-letniej transakcji chmur
Wysłany przez:
forex-generator

CME Group i Google Cloud podpisała 10-letni partnerstwo strategiczne dla przeniesienia operatora Acceleratethe Exchange do chmury, w ofercie, aby przekształcić, jak globalne rynki pochodne działają z technologią.

Obok Umowy, Googlehas dokonał również inwestycji o 1 mld USD w nowej serii nie ponoszonych głosowania preferowanej akcji Grupy CME.

Zgodnie z Umową Grupa CME przeprowadzi migrację infrastruktury technologii Togooglecloud rozpoczęcia w przyszłym roku z usługami i usługami rozliczeniowymi, a ostatecznie porusza wszystkie jego rynki do chmury.

W oświadczeniu oba firmy stwierdziły, że ruch doprowadzi do rozszerzenia dostępu, nowych produktów i więcej wydajności dla wszystkich uczestników rynku.

“Poprzez tę długoterminową partnerstwo withgooglecloud, CME Grupa przekształci rynki pochodne poprzez technologię, rozszerzenie dostępu i tworzenie wydajności Dla wszystkich uczestników rynku “szareterry Duffy, przewodniczący i dyrektor generalny, Grupa CME.

“Aby zapewnić płynne przejście, będziemy ściśle współpracować z Klientami do wdrożenia podejścia fazowanego. Niniejsze partnerstwo pozwoli wnieść nowe produkty i usługi na rynek szybciej – wszystko w elastycznym i skalowalnym środowisku, który stworzy szeroki zakres możliwości na rynku. ”

, aby pomóc w ułatwieniu Grupy Forcme Migration Cloud, Giełda wyznaczyła Vromanto nową rolę jako dyrektora transformacji głównej. Od czasu dołączenia do firmy w 2001 r. Vroman posiadał różnorodność starszych ról przywódczych, w tym dyrektor zarządzający, planowanie i egzekucji , globalna głowa, produkty towarowe i rozwiązania OTC oraz dyrektor zarządzający i dyrektor dyrektorowy i dyrektora rozwoju korporacyjnego.

“CME Grupa ma wielko-długi rekord na pomoc inwestorom dostęp do nowych rynków i Jest znany z innowacji na rynkach finansowych, “Siedziba Kuriańska, CEO, Googlecloud. “Doprowadzenie Group’s Group’Sbest in-Class Financial Talent WithgoOglecloud’s Deep Expertise Inżynierii pomoże przyspieszyć innowacje technologiczne w infrastrukturze rynków kapitałowych”.

We wrześniu 2020 r., Aquis Exchange i Singapore Exchange (SGX) współpracowały z usługami Amazon Web Services (AWS), aby udowodnić, że handel można w pełni wdrażać na chmurę na optymalizację kosztów i skalowalność.

TRIO potwierdził, że są one bezdysowne Rozkształcanie dowodu koncepcji, dopasowywanie i przesyłanie i przesyłanie i przesyłanie się w chmurze ISA opcja rentowna.

Post Google inwestuje 1 miliard dolarów do grupy CME, ponieważ dwa strajk 10-letnia transakcja chmur pojawiła się najpierw w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*