BMLL skonsoliduje dane terminowe transakcyjne

Główna » Systemy obrotu » BMLL skonsoliduje dane terminowe transakcyjne
Wysłany przez:
forex-generator

BMLL Technologies uruchomił nowy produkt danych mający na celu konsolidację danych terminowych z głównych lokali handlowych CME, EUREX i lodu do pakietów specyficznych dla aktywów.

Nowy produkt, BMLL Level 3 Futures Data, ma na celu zminimalizowanie instytucji czasowych spędzać zgromadzenie i filtrowanie danych futures przez opakowanie.

Zmiana pakietów obejmuje główne klasy aktywa futures, w tym futures w indeksach kapitałowych, obligacji rządowych, krótkoterminowych stóp procentowych, towarów, aktywach cyfrowych i fx.

Fintech wspomniane zestawy danych futures były często złożone i duże, a gdy obrót na pojedynczym miejscu często mają łączone kontrakty z innymi wymianami, co oznacza, że ​​zdobywanie znaczących spostrzeżeń z nich często czasochłonne i obejmuje “znaczące obciążenia obliczeniowe”.

Korzystając z nowych pakietów danych dostępnych w środowisku obliczeniowym, brokerów, menedżerach aktywów, żywopłot Fundusze, BMLL wspomniane przyszłych handlowców Komisji, a niezależni dostawcy oprogramowania mogą skupić swój czas na znalezienie strategii generujące alfa, z których zamiast tego dane.

“Sama wielkość rynku kontraktów terminowych wymaga skalowalnej, opartej na chmurze platformy, która może dostarczyć wglądu i analizy potrzebne do stale rosnącego wymagań danych uczestników rynku”, powiedział Dr Elliot banki, dyrektor produktu w technologiach BMLL.

“Nasi klienci, niezależnie od wielkości, mogą wykorzystać laboratorium danych BMLL, aby uruchomić analizy na określonych pakietach futures. Dzięki naszym zharmonizowanym danym i laboratorium danych BMLL mogą teraz spojrzeć na wiele lat historii handlowej na CME, EUREX i LOD w spójnym formacie i mogą szybko i łatwo testować strategie. ”

Post Bmll skonsoliduje dane transakcyjne Dane futures pojawiły się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*