London Stock Exchange do wzmocnionych rozwiązań post-handlowych z nabyciem ilościowym

Główna » Kup stronę » London Stock Exchange do wzmocnionych rozwiązań post-handlowych z nabyciem ilościowym
Wysłany przez:
forex-generator

Portfolio Optymalizacja Usługi Dostawca Grupa kwantualna zostanie nabyta przez Londyńską Grupę Giełdy Papierów Wartościowych (LSEG), z transakcją oczekiwaną zamknięcie w 2022 r., Z zastrzeżeniem anty-zaufania i innych zatwierdzeń regulacyjnych.

Akwizycja pozwoli na przyspieszenie rozwoju produktów, uruchomić nowe usługi i rozwijać swoją sieć, aby lepiej służyć swoim klientom.

Po nabyciu, Quantyl będzie nadal działać jako samodzielna jednostka w dziedzinie Post-Trade Division, raportowanie do szefa Grupy LSE w LSEP Post-Trade, Daniel Maguire.

Ponadto, ilościowy będzie nadal prowadzony przez Andrew Williamsa, dyrektora generatora firmy i współzałożyciela.

Ponieważ została założona w 2015 r., Quantyle wzrosła do ponad 80 pracowników w biurze w Londynie, Nowym Jorku i Amsterdamie.

W styczniu W tym roku, kwantyfikacja otrzymała 51 mln USD inwestycji wzrostu z widma firmy wzrostu Kapitał, firma koncentruje się na firmach oprogramowania i usług internetowych.

“QuanTile i LSES Podziel się wiele z tych samych wartości, w tym kultury innowacji i krytyczna koncentracja na doskonałości usług, a niniejsza Umowa umożliwi nam innowacje dalsze i szybsze do dostarczenia usług optymalizacyjnych na rynek” – powiedział Wiliiads “. Zbudowaliśmy ilościowy, aby być odważną i zwinną firmą, która może szybko reagować na potrzeby naszych klientów, a my będziemy nadal działać w ten sposób, ale z wiedzą i platformą większej grupy.

Williams powiedział Klienci nadal stawić czoła nowym wyzwaniom i że kwantowi mogłyby pomóc zmaksymalizować wydajność i lepiej zarządzać ryzykiem, kapitałem i wymaganiami finansowania za pośrednictwem jego wielostronnych usług optymalizacyjnych.

Usługi optymalizacji kwantowej zmniejszają ryzyko, wymogi dotyczące życia i kapitałowe dla uczestników rynku handlu instrumentami pochodnymi OTC.

.

Firma ma szereg klientów, w tym wszystkie globalne banki G15, banki regionalne i innych dużych uczestników rynku instytucjonalnego.

“Nabycie ilościowych opiera się na silnym wzroście dostarczonym przez LSEG i naszego działu handlowego” – powiedział Daniel Maguire, Group Head, Post-Trade, LSEG i dyrektor Główny Grupy LCCH.

“znacznie zwiększa Multi LSEG – Klasa Klasa oferuje w całym cyklu życia transakcji, zapewniając bardziej wyrafinowane narzędzia i infrastrukturę dla klientów, aby zoptymalizować swoje zasoby finansowe i napędzają większą wydajność operacyjną w pochodnych OTC. Z niecierpliwością czekam na współpracę z Andym i jego zespołem w ilościch do dalszego wspierania innowacji na rynku i rozwijać nasze firmy “.

w 2020 r., Wydział Post-Trade LSE zgłoszono dochód pro-formarny w wysokości 915 milionów funtów, co czyni go piątym co do wielkości działalnością dla grupy Exchange za jego handel, rynki kapitałowe, dane korporacyjne i rozwiązania inwestycyjne.

Wcześniej W tym roku LSEG ukończył nabywanie danych i analityki Giant Refinitiv za 27 mld USD prawie półtora roku po potwierdzeniu planów nabycia w sierpniu 2019 r. Nabycie jest częścią strategii LSE jako wiodącą infrastrukturę rynków finansowych i dostawca danych.

Od przejęcia Refinitiv LSEP przeniesie zespół przywództwa nowo nabytych działalności FX, dzięki powołaniu Stephena Najlepszej i Sally Francis-Cole jako szefę FX Produkt i Global Sprzedaż oraz prowadzenie do zarządzania kontem na rynki kapitałowe LSEB FX FX Biznes odpowiednio.

Giełda Papierów Stock Giełda Posternowa do wzmocnienia wręczników z nabyciem kwantyjskim pojawił się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*