Bolsa Electrónica de Chile Ulepszenia na platformę usług rynkowych NASDAQ

Główna » Technologia » Bolsa Electrónica de Chile Ulepszenia na platformę usług rynkowych NASDAQ
Wysłany przez:
forex-generator

Bolsa Electrónica de Chile (BEC) przeniesie swoje operacje do chmury do końca 2024 r., Początkowo uaktualniając swoją obecną technologię NASDAQ do platformy usług rynkowych opartej na SaaS na SaaS.

Firma stwierdziła, że ​​jako wczesny przyjęcie pełnej strategii migracji w chmurze w Ameryce Łacińskiej będzie w stanie spełnić ewoluujące wymagania dotyczące rozwijającej się biznesu i bazy klientów.

Ruch następuje po dziesięcioletnim partnerstwie między dwiema firmami i stanowi kolejny krok w celach Nasdaq, aby zmodernizować globalną infrastrukturę rynkową, w tym migrację rynków do środowisk chmurowych.

Za pomocą platformy usług rynkowych NASDAQ, BEC jest w stanie utrzymać funkcjonalność i dostępność oferowaną przez lokalną technologię NASDAQ, a także zwiększoną skalowalność, jaką oferuje środowiska obsługujące chmurę.

“W Bolsa electronoca jesteśmy zmotywowani Promowanie chilijskiego rynku kapitałowego i że różne podmioty uczestniczące w tym ekosystemie mogą działać w bezpieczny, zwinny, przejrzysty i zrównoważony sposób. Możliwość działania przez chmurę w tym kierunku ” – powiedział Juan Carlos Spencer, dyrektor naczelny Bolsa Electrónica de Chile.

“Dziś bardziej niż kiedykolwiek konieczne jest posiadanie solidnych i bezpiecznych platform, które pomagają integracji giełd na poziomie krajowym i z innymi rynkami na świecie”.

Nasdaq rozszerzone relacje z BEC następuje po podobnym ruchu z giełdy papierów wartościowych w Dhaka, w którym giełda rozszerzyła partnerstwo technologiczne z NASDAQ w celu wsparcia jego ekspansji na nowe obszary rynku.

“Z niecierpliwością czekamy na rozszerzoną rolę Nasdaq Wspieranie przyjęcia przez BEC modelu SaaS, który będzie fundamentalny dla ich zdolności do wprowadzania innowacji i różnicowania z prędkością i skalą ” – powiedział Roland Chai, EVP i szef technologii rynku w NASDAQ.

“Jesteśmy zaszczyceni, że BEC postanowił nas pomóc w zarządzaniu kolejną fazą ich transformacji i cieszymy się, że możemy współpracować z nimi, gdy awansujemy ich podróż do chmury”.

The Post Bolsa Electrónica de Chile Ulepszenia na platformę usług rynkowych NASDAQ pojawiły się pierwsze w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*