Euronext kończy sprzedaż spółki zależnej MTS po ponownej oceny aktywów Borsa Italiana

Główna » Systemy obrotu » Euronext kończy sprzedaż spółki zależnej MTS po ponownej oceny aktywów Borsa Italiana
Wysłany przez:
forex-generator

Euronext sprzedał spółkę zależną MTS spółce zależnej Broker Broker Compagnie Financière Tradycja SA, Tradycja Ameryki Holdings, za nieujawnioną cenę.

Po przeglądzie strategicznym zainicjowanym po integracji Borsa Italiana i decyzji o “pozbawieniu aktywów nie-podstawowych” Euronext przeprowadził się, aby sprzedać swoją spółkę zależną MTS, MTS Markets International (MMI).

MMI jest operatorem MTS BondSpro, elektronicznego systemu handlu kredytowego, który dostęp płynności i realizację w czasie rzeczywistym w swojej anonimowej, wszystkiego do wszystkiego książki zamówień. “Euronext nie był najlepszym graczem, który nadal rozwija MMI, który jest biznesem z siedzibą w USA Kierowanie handlu amerykańskimi obligacjami korporacyjnymi ” – powiedział rzecznik Euronext z Euronext. Wymiana potwierdziła, że ​​pozostałe firmy MTS nadal były kluczowe dla jej strategii.

Euronext nabyty MMI w części z jego przejęcia Borsa Italiana w 2021 roku. Giełda zgodziła się na przejęcie Borsa Italiana od londyńskiej grupy giełdowej za 4,4 miliarda euro w celu złagodzenia obaw dotyczących przełomowego przejęcia Refinitiv w wysokości 27 miliardów dolarów.

Post Euronext zakończy sprzedaż spółki zależnej MTS po ponownej oceny aktywów Borsa Italiana, pojawiła się pierwsza w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*