Ciągłe oświetlone rynki mają na celu prowadzenie cierpienia z rąk zamknięcia

Główna » Systemy obrotu » Ciągłe oświetlone rynki mają na celu prowadzenie cierpienia z rąk zamknięcia
Wysłany przez:
forex-generator

Ciągłe rynki oświetlone nadal cierpią z rąk rosnącej części woluminów, która ma teraz miejsce w ostatnich pięciu minutach dnia handlowego.

Zgodnie z danymi pozyskiwanymi przez handel z Big XYT, aukcja zamykająca stanowi obecnie 25,5% wartości handlowanej na europejskich rynkach kapitałowych z ciągłym rynkami litrowymi, które stanowią pozostałe 74,5%.

Wzrost środków pasywnych na rynku nie jest tajemnicą, a ponieważ rosną one w liczbie, a przy wielu z nich jest porównywanych do końca, pozostawia potencjał płynności na rynkach ciągłych oświetlonych, aby stać się jeszcze cieńszym.

handlowych funduszy giełdowych (ETF) w Europie osiągnęło średnio prawie 9 miliardów euro w pierwszym kwartale tego roku, podczas gdy liczba ETF kapitałowych wzrosła do około 2100 w drugim kwartale, zgodnie z danymi Big Xyt.

“Wzrost tanich funduszy pasywnych zaobserwował Zmiana aktywności na zamknięcie, co może utrudnić wypełnienie w ciągu dnia. Może to być samospełniająca się proroctwo ”-powiedział handel Anish Puaar, szef europejskiej struktury rynku w Rosenblatt Securities.

“Jeśli zobaczysz więcej aktywności, która ma miejsce na zamknięcie, możesz być skłonny ścigać tę płynność, choć oczywiście będzie to zależeć od rodzaju handlu. Płynność w ciągu dnia może być cienka. Całkowity europejski wolumen handlowy stagnacji, a W tomie USA i azjatyckich odnotowały znaczny wzrost. To był problem od jakiegoś czasu ”.

Internalizacja

jednak, ponieważ duża liczba zamówień, które mają miejsce podczas zamknięcia, jest zinternalizowana przez banki i brokerów, nasuwa pytanie, co ta migracja w tomach robi w celu tworzenia cen.

“aż połowa zamówień na zamknięciu, jest ustawiona i zinternalizowana przez instytucje sprzedaży, co oznacza Ten przepływ często nigdy nie trafia na ekran ”, powiedział jeden z kupujących po stronie kupna.

Podczas gdy dane dotyczące dowodów jest to trudne do uzyskania, dane dostarczone przez Big XYT wykazały, że do 20% całkowitej wartości handlowej w euro na zakończeniu Europy jest już poza główną aukcją, która ma miejsce na systematycznych internalizacyjnych (SIS) , alternatywne mechanizmy zamykania i bez recepty.

“Z perspektywy kosztów, ponieważ wymiany mogą uciec od pobierania większej liczby za ten punkt cenowy, ludzie starają się zinternalizować więcej”, powiedział jeden poufny z branży po stronie kupna.

systematycznych internalizacyjnych, aby usunąć ryzyko z rynku na rynku na rynku na rynku Brak sieci przecinających brokera, które zostały zakazane na mocy MiFID II i nie miały zgody na dopasowanie zamówień klientów. Jedno źródło z wiedzą specjalistyczną w tej dziedzinie argumentowało, że poziomy internalizacji odbywające wygodny Zaznacz dla osób próbujących zminimalizować koszty.

europejskich organów regulacyjnych zaczęło podejmować próby ograniczenia systematycznego systemu wewnętrznego w ostatnich miesiącach, aby poprawić przejrzystość i tworzenie cen poprzez zachęcanie do obrotu na rynki Lit.

wśród jego proponowanych zmian były ograniczenia alternatywnych miejsc handlowych (MTFS) przy użyciu zwolnienia z ceny referencyjnej w celu wykonywania małych transakcji poprzez wprowadzenie minimalnego progu i ograniczając zdolność SI do dopasowania się do punktu środkowego do momentu, gdy będą one sprzedawać powyżej dwukrotnie standardową wielkość rynku ale poniżej dużego progu w skali (LIS).

Post Ciągłe Lit Rynki mające na celu prowadzenie cierpienia z rąk zbliżenia pojawiły się pierwsze w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*