Federated Hermes dodaje byłego wiceprezesa Cantor Fitzgerald do biurka handlowego

Główna » Kup stronę » Federated Hermes dodaje byłego wiceprezesa Cantor Fitzgerald do biurka handlowego
Wysłany przez:
forex-generator

Federated Hermes wyznaczył byłego wiceprezesa Cantor Fitzgerald do dołączenia do jego biurka handlowego, handel może ujawnić.

Kendell James dołączył do Federated Hermes jako handlarz kapitałowy obejmujący TMT oraz sektory konsumenckie i luksusowe.

Dołącza do kierownika aktywów po niedawnym pełnionym funkcji wiceprezesa ds. Handlu kapitałowego w Cantor Fitzgerald w Londynie i Nowym Jorku.

Przed dołączeniem do biurka Equity Cantor w 2018 r. James spędził rok jako absolwent badawczy w Departamencie Edukacji USA. “Kendell przynosi ze sobą duże doświadczenie i wiedzę specjalistyczną do naszego biurka handlowego z różnych centrów finansowych i w kilku sektorach branżowych. Będzie świetnym atutem i dodatkiem do zespołu Federated Hermes Limited”, szef handlu w Federated Federated Hermes, Dan Nicholls, powiedział Trade.

JAMES NEATIM ADESPOIRE OF MULT ASSET Trader, Dominic Eccles, po dwóch i pół roku, aby dołączyć do Fidelity International w podobnej roli. Eccles został uznany za wschodzącą gwiazdę handlu i egzekucji u liderów handlu w 2021 r., Podczas gdy Federated Hermes zdobył również upragnione nagrodę kupna roku w tym samym roku.

Post Federated Hermes dodaje byłego wiceprezesa Cantor Fitzgerald do biurka handlowego pojawił się pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*