Fireside w piątek z… Chrisem Murphy Ediphy

Główna » Rozporządzenie » Fireside w piątek z… Chrisem Murphy Ediphy
Wysłany przez:
forex-generator

Chris Murphy

Jak było dla ciebie 2022 i jakie były największe wyzwania i osiągnięcia?

To był dość płaski rok dla Ediphy. Chociaż wiele osób zna nas najlepiej w zakresie analizy danych, które przedstawiliśmy w zakresie naszego poparcia na skonsolidowanej taśmy, naszą główną działalnością jest nasza oferta wykonania o stałym dochodzie.

w tym roku znacznie rozszerzyliśmy zakres tej usługi, niedawno uruchomiliśmy naszą kredyt i wyczyściliśmy ofertę IRS wraz z istniejącymi możliwościami obrotu obligacji rządowych. Niesamowite było zobaczyć ciepłe przyjęcie, które usługa wykonawcza otrzymała od naszych początkowych klientów, którzy od samego początku uzyskują lepsze wyniki handlowe. Jestem również niesamowicie dumny z naszych zespołów produktów i inżynierii, które tak skutecznie dostarczały naszą wizję wrażenia realizacji opartej na danych po stronie kupna. Jak myślisz, jak blisko jesteśmy w skonsolidowanym Taśma i jakie są pozostałe przeszkody?

To jest teraz bardzo blisko. Doceniam to, że dla wielu temat jest trochę jak Dniem Świstaka, ale myślę, że Europejczycy mają rozsądną propozycję taśmy obligacyjnej z odroczami, które równoważą potrzeby wszystkich uczestników rynku. Cały proces jest nadal utrzymywany przez problemy związane z taśmą kapitałową, jednak uważam, że zostanie wykonany kompromis, aby uzyskać to nad linią w nadchodzących miesiącach.

Niestety, aby uzyskać zgodę na taśmę kapitałową, wydaje się prawdopodobne, że będzie wiele rekultywach dla mniejszych miejsc i pewną opcjonalność w zakresie płatności za przepływ zamówienia (PFOF) dla państw członkowskich, które będą zakłócać określony poziom określonego poziomu poziomu Harmonizacja i w pełni wykładana taśma przed handlem wygląda teraz mniej prawdopodobne. Oprócz tych europejskich wydarzeń kanclerz Wielkiej Brytanii potwierdził zaangażowanie Wielkiej Brytanii w CT w jego niedawnym ogłoszeniu w Edynburgu, Ponieważ FCA już rozpoczyna swoje prace polityczne na ten temat, więc mamy nadzieję, że mamy perspektywę szerokiej przejrzystości po tej stronie Atlantyku w niezbyt odległej przyszłości! Czego możemy się spodziewać po nadchodzących poprawkach MiFID II i kiedy według ciebie zostaną sfinalizowane?

Oczywiste jest, że CT wiązania po handlu będzie miało wszystkie niezbędne elementy w poprawkach, aby pojawić się taśma, a mianowicie obowiązkowe wkłady, usunięcie wymagania wolnego po 15 minutach i bardziej rozsądne podejście do odroczenia. Chociaż ramy dla obligacji korporacyjnych są ogólnie uzgodnione, jest to główny cel ustawodawców z perspektywy rynków kapitałowych (CMU), chciałbym zobaczyć podobną zaktualizowaną strukturę obligacji suwerennych, które do tej pory były trochę refleksowane . Biorąc pod uwagę istotną rolę obligacji rządowych w ustalaniu poziomu odniesienia stawek, by to zrobiło być przewrotnym rezultatem, jeśli skończyliśmy z mniejszą przejrzystością niż na kredyt. Spodziewam się, że wynik na taśmie kapitałowej nie pozostawi nikogo szczęśliwego, co, jak sądzę, jest oczekiwany wynik, gdy nie ma szerokiego konsensusu. Jaką rolę Ediphy chciałby odegrać na skonsolidowanej taśmy i czego oczekujesz w 2023 roku?

Biorąc pod uwagę nasze silne przekonanie, że CT jest niezbędne do rozwoju uczciwych i wydajnych rynków, współpracujemy z wieloma innymi uczestnikami branży, którzy będą zaangażować się w proces przetargowy dla taśmy obligacji w przyszłym roku. Mamy nadzieję, że ustawodawstwo zostanie wykonane w pierwszym kwartale lub Q2 w przyszłym roku z przetargiem trwającym przed końcem roku. Prace, które już wykonaliśmy, konsolidując dane przez ostatnie cztery lata, stawia nas w świetnej formie, aby móc zapewnić początkową ofertę wkrótce po przyznaniu mandatu. Na jakich innych obszarach pracujesz, inne niż CT?

Naszym głównym celem jest współpraca z firmami pobocznymi, aby pomóc im usprawnić i zautomatyzować ich handel o stałym dochodzie. Jak wie każdy na rynkach o stałym dochodzie, płynność jest rozdrobniona różnymi podsektorami rynku wymagające różnych rozwiązań. Prowadzi to do radzenia sobie z biurkiem handlowym z fragmentarycznymi przepływami pracy lub zmniejszonym dostępem do miejsc, które mogą oferować lepszą płynność. Rozwiązujemy ten problem, integrując się z wieloma miejscami i źródłami płynności oraz zapewniając jeden punkt dostępu do wszystkiego. Ponadto, jak wiemy z nadchodzących zmian w CT i innych inicjatywach, wykorzystanie danych do optymalizacji wyników wykonania staje się najważniejsze. Nasza technologia została zaprojektowana w celu połączenia wszystkich danych specyficznych dla kontekstu, aby skorzystać z procesów przed handlem, punktem handlu i po handlu. Czego możemy oczekiwać od stałego dochodu w 2023 r.?

z bankami centralnymi, którzy nadal próbują Znajdź ścieżkę między obciążeniem inflacji a uniknięciem poważnej recesji, możemy spodziewać się ciągłej zmienności. Różni komentatorzy zauważają ciągłe wyzwania związane z dostępem do płynności rynkowej, więc uważamy, że protokoły handlowe będą ewoluować, a handlowcy będą szukać alternatywnych sposobów realizacji swojej działalności. Ponadto, jeśli wartości aktywów nadal pozostaną pod presją, będzie to odpowiadać na presję kosztową w wielu firmach zarządzających aktywami, potencjalnie przyspieszając popyt na usprawnienie i zautomatyzowanie większej liczby procesów inwestycyjnych. Ponieważ rentowności ostatecznie powróciły do ​​bardziej interesujących poziomów dla inwestorów, pewne jest to, że stały dochód pozostanie przekonujący w 2023 r. I później.

Post Fireside w piątek z… Chris Murphy z Ediphy pojawił się pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*