Goldman Sachs, aby połączyć bankowość inwestycyjną, podziały handlowe

Główna » Sprzedaj stronę » Goldman Sachs, aby połączyć bankowość inwestycyjną, podziały handlowe
Wysłany przez:
forex-generator

Goldman Sachs ma połączyć swoją bankowość inwestycyjną i operacje handlowe w jedną jednostkę. Połączony biznes będzie siedział obok dwóch innych działów: z których jeden wchłonie ramię bankowości konsumenckiej Marcus w nowym ramieniu zarządzania aktywami i majątkiem, podczas gdy druga będzie zawierać bankowość transakcyjną, a także portfolio platformy Fintech, Apple i General Motors Ventures, i niedawno nabył specjalistycznego pożyczkodawcę Greensky’ego.

Ruch, który został zgłoszony przez Wall Street Journal w niedzielę, uważa się, że jest spowodowany chęcią zwiększania działalności opartej na opłatach, jednocześnie zmniejszając zależność od bardziej niestabilnych przychodów z bankowości inwestycyjnej i handlowej.

Bank odnotował wzrost przychodów handlowych w porównaniu z 2020-2 2,42 miliarda dolarów oszacowano na kwartał.

Słaba wydajność trwała do 2022 r. – Bank zgłosił 47% spadek zysków w drugim kwartale, a dochód netto spadł z 0,5,5 mld USD do 2,9 mld USD w porównaniu z tym samym okresem ubiegłego roku, dzięki 41% Zrzutu przychody z bankowości inwestycyjnej.

CEO David Solomon’s Surprit Refit ma na celu skupienie uwagi na biznes bankowości konsumenckiej Marcus, ale prawdopodobnie wzbudzi kilka piór w zespole wyższego kierownictwa. Nie wiadomo jeszcze, w jaki sposób zmiany będą miały wpływ na pakiet wykonawczy, ale współczynnik handlu Marc Nachmann podobno przechodzi, aby uruchomić ramę zarządzania aktywami i majątkiem. Oczekuje się, że bank formalnie ogłosi przetasowanie w ciągu najbliższych kilku dni.

Goldman Sachs opublikuje jutro swoje zarobki w IIII kwartał (18 października) i oczekuje się, że znów osiągnie gorsze wyniki, z szacunkami zysku netto 2,77 miliarda dolarów Kwarta – z 5,38 miliarda dolarów w tym samym czasie w zeszłym roku, napędzany trwającym spadkiem w zakresie transakcji, które nadal szkodzi przychodom bankowości inwestycyjnej.

Goldman Sachs odmówił komentarza, gdy skontaktował się z handlem w tej historii.

Post Goldman Sachs w celu połączenia bankowości inwestycyjnej, podziały handlowe pojawiły się pierwsze w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*