JP Morgan wybiera główny urzędnik z zrównoważonego produktu BNP, aby prowadzić nową zieloną jednostkę

Główna » Sprzedaj stronę » JP Morgan wybiera główny urzędnik z zrównoważonego produktu BNP, aby prowadzić nową zieloną jednostkę
Wysłany przez:
forex-generator

JP Morgan wyznaczył byłego dyrektora produktu w BNP Paribas (BNP), aby udać się do nowych światowych rynków zrównoważonego rozwoju, zgodnie z wewnętrzną notatką widzianą przez handel.

Neven Graillat dołącza do JP Morgan po prawie 16 latach z BNP Paribas, gdzie jako główny urzędnik produktu zrównoważonego produktu na rynkach światowych, był odpowiedzialny za budowę pierwszego wskaźnika przyszłościowego wskaźnika kapitałowego w Australii, przy użyciu dynamicznych scenariuszy klimatu. Pracował także na “tematycznej platformie koncentrowanej” BNP “, która” [Cele], aby dostarczyć właściwy temat ESG, w odpowiednim czasie w skalowalny i solidny sposób. ”

W swojej nowej roli w JP Morgan będzie odpowiedzialny za agendę ESG w całej sprzedaży, handlu, badaniach i bankowości na nowych globalnych rynkach Banku Inwestycyjnego Centrum, które wśród globalnych strukturalnych i rozwiązań Banku inwestycyjnego.

“Jak przyspieszamy Nasi rynki Agenda ESG, Neven pomoże kanałowi i zarządza przytłaczającym globalnym zainteresowaniem w tym obszarze w różnych klasach aktywów i typów klientów i opracuje rozwiązania rynkowe, aby spełnić te wymagania, “Ben Heading, JP Morgan Head of Wielkiej Brytanii, Irlandii i Ceary oraz Marketing i szef strukturyzacji i struktury inwestycji Dystrybutor marketing, podany w wewnętrznej notatce.

“Neven i jego zespół będą współpracować z zainteresowanymi stronami w naszym istniejącej wiodącym rynku ESG i wysiłki zrównoważonego rozwoju na sprzedaż oraz marketing, handel, badania, bankowości i inne przedsiębiorstwa w firmie, aby zapewnić, że możemy oferować klientów rynków nasze najbardziej przekonujące produkty i usługi, które pomogą im spełnić swoje cele ESG. ”

Graillat zgłosi bezpośrednio do współlokatora Global Investor Structure, Rui Fernandes i Masi Yamada.

Pod jego przywództwem BNP Paribas uruchomił kilka produktów i inicjatyw ESG w ostatnim rok, w tym jego podstawowe wskaźniki satelitarne mające na celu rozwiązanie problemów wokół “mycie tematyczne” i skuteczności cenowych w zrównoważonych inwestycjach.

Global ESG inwestycje są na dobrej drodze przekraczającej 53 bilion w wysokości 2025 r. Według badań z Bloomberg Inteligence i skłoniło to do wielu instytucji, w tym Główne firmy kupno i sprzedawane, aby zwiększyć je napęd rekrutacyjny do ról koncentrowanych ESG.

W ostatnim roku, Barclays wyznaczył nową głowę Global ESG Research z Sanford Bernsteina; Vanguard zatrudnił swój pierwszy szef strategii ESG dla Wielkiej Brytanii i Europy z FTSE Russell; Citi wyznaczył nową głowę rynków ESG dla Ameryki Północnej; Bank of America wybrał dwóch dyrektorów wewnętrznych, aby udać się do nowej Rady EMEA ESG i dyrektor ds. Zrównoważonego rozwoju Schroders’ego podskoczył, aby dołączyć do grupy kapitałowej w podobnej roli . Jednak

, podczas gdy pojawiły się znaczące ruchy po drugiej stronie ulicy Migracja rynku do bardziej zrównoważonych metod inwestowania, niedawne badania przez CDP non-profit wykazały, że tylko 0,5% całkowitego globalnego aktywów Funduszu zostały dostosowane do temperatury temperatury PARIS Porozumienia o znacznikach poniżej 2 stopni Celsjusza i do zmniejszenia wzrostu temperatury jeszcze dalej do 1,5 stopni Celsjusza.

Post JP Morgan wybiera główny dyrektor produktu BNP do prowadzenia nowej zielonej jednostki pojawił się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*