Credit Suisse automatyzuje operacje post-Trade na akcjach z Torstone

Główna » Post trading » Credit Suisse automatyzuje operacje post-Trade na akcjach z Torstone
Wysłany przez:
forex-generator
Credit Suisse

Credit Suisse w ramach partnerstwa z Torstone Technology będzie ponownie wprowadzać swoje procesy pohandlowe.

Credit Suisse poczyniła ruchy, aby zautomatyzować swoje akcje po handlu, zastępując swoją platformę outsourcingu innych firm i wdrażając system oparty na chmurze Torstone Technology.

Działalność banku inwestycyjnego w Kanadzie postanowiła odejść od jego outsourcingu modelu w celu zwiększenia wydajności w szerszym zakresie działalności i konsolidacji swoich procesów. Zdecydowała się wdrożyć platformę Inferno firmy Torstone Technology po rozbudowany przegląd jego działalności poprzez szczegółową analizę zakresu.

“Zdecydowaliśmy się przenieść do Inferno i doprowadzić nasze operacyjne przetwarzanie z powrotem w domu, aby wykorzystać chmurową, cross-Asset platformy, zapewniając nam większą przejrzystość i kontrolę nad naszą działalność, i przedstawienie okazji do obniżenia całkowitego kosztu Własności. Nasze zespoły pracują dobrze razem i cieszymy się na wykorzystanie zalet platformy w przyszłości, “sam Farrell, dyrektor i szef operacji dla Credit Suisse Canada & Bahamy, skomentował.

Torstone potwierdził, że projekt migracji Credit Suisse na jego platformę Inferno jest obecnie realizowany, koncentrując się na jego instytucjonalnych akcjach biznesowych. Inferno jest multi-Asset i oparte na chmurze, obejmujące przechwytywanie handlu, potwierdzenie, rozliczenia, rachunkowości, działań korporacyjnych, pojednania i sprawozdawczości regulacyjnej.

“Podobnie jak w przypadku wszystkich naszych projektów, pracujemy w ścisłej współpracy z zespołem Credit Suisse, aby zapewnić płynne i płynne przejście. Czekamy na współpracę z Credit Suisse w nadchodzących miesiącach i latach, a do dalszego wzrostu naszej serii tutaj w Kanadzie, “dodał Jonny Speers, globalny szef sprzedaży w Torstone.

Dyrektor wykonawczy torstone’a, Brian Collings, stwierdził również, że związek firmy z Credit Suisse dowodzi jego zdolności do wchodzenia na nowe rynki i podkreśla elastyczny charakter platformy Inferno.

Na początku tego roku, w Holandii NIBC Bank zakończył podobną migrację do platformy Inferno Torstone’a, zastępując swoje starsze systemy po obszernym przeglądzie, ponieważ firma dążyła do zwiększenia wydajności w swoich procesach post-Trade.