Huatai Financial wdraża łączność Itiviti dla Szanghaju-London Stock Connect

Główna » Sprzedaj stronę » Huatai Financial wdraża łączność Itiviti dla Szanghaju-London Stock Connect
Wysłany przez:
Huatai Financial

Hong Kong oparte Huatai Financial wdrożyła usługi łączności z Itiviti aby wzmocnić jego zdolność do wydawania i handlu globalnych rachunków depozytowych (GDRs) za pośrednictwem Shanghai-London Stock Connect inicjatywy.

Partnerstwo rozszerza globalny ślad Huatai Financial i pomoże zapewnić swoim klientom usługi finansowe i inwestycyjne. Platforma itiviti oferuje łączność z wieloma protokołami i małymi opóźnieniami, z narzędziami administracyjnymi i monitoringową. Pozwala również Huatai połączyć się z londyńską giełdę papierów wartościowych, aby handlować Stock Connect.

Huatai stał się pierwszym emitentem GDR do wykorzystania Shanghai-London Stock Connect, który rozpoczął się do promowania transgranicznych inwestycji między Wielką Brytanią i Chinami. Zgodnie z programem, Szanghaj spółek giełdowych mogą ubiegać się o dopuszczenie do obrotu w nowym segmencie LSE głównym rynku, a spółki, które są wymienione w Wielkiej Brytanii mogą ubiegać się o przedłożenie do obrotu na szanghajskiej giełdzie papierów wartościowych.

“Gratulujemy Huatai Financial jako pierwszy emitent za pomocą Shanghai-London Stock Connect, aby dotknąć tego nowego potencjału rynkowego”, powiedział Ofir Gefen, szef APAC w Itiviti. “Elastyczność produktu itiviti i wysoko wykwalifikowana drużyna Asia pozwoliła na takie szybkie spełnienie oczekiwań klientów. Podczas gdy inni retrench, nadal inwestować w budowę światowej klasy franczyzy w APAC i tu jest dowód.

Huatai Financial był również jednym z pierwszych brokerów do wykonania transakcji na LSE niedawno rozpoczęła Global equity segment (GES). Inicjatywa transgraniczna, której celem jest wykorzystanie strefy czasowej Londynu jako globalnego mostu między Azją a Ameryką, pozwala inwestorom instytucjonalnym i detalicznym na handel i rozliczanie niektórych międzynarodowych papierów wartościowych, w tym amerykańskich niebieskich żetonów i amerykańskich Asia ADRs podczas londyńskich godzin handlowych.

“Pomyślne wdrożenie tego ambitnego projektu położył solidne podstawy dla planu umiędzynarodowienia naszej grupy. Huatai Financial w strategii IT jest do tworzenia długoterminowych partnerstw z wiodącymi dostawcami technologii, takich jak Itiviti, wraz z silną R&D naszej grupy, aby poprawić nasz czas na rynek nowych usług umożliwiających wykorzystanie z zaawansowanych technologii stosu, “Ryan Zhang, szef IT w Huatai Financial, dodał.