Inter-dealer brokerów BGC i GFI w $25 000 000 rozliczenia dla opcji walutowych oszustwa

Główna » Rozporządzenie » Inter-dealer brokerów BGC i GFI w $25 000 000 rozliczenia dla opcji walutowych oszustwa
Wysłany przez:
Bgc

BGC i GFI zostali oskarżeni o “pływające” i “drukowanie” fałszywych opcji walutowych transakcji oszukania klientów.

BGC finansowe i GFI Securities rozliczonych opłat związanych z ich opcje walutowe punktów handlowych i zapłaci w połączeniu $25 000 000, w najnowszej akcji przeciwko Wall Street firm angażujących się w oszustwa handlu FX.

Inter-dealer brokerów fałszywych oświadczeń, że niektóre transakcje miały miejsce i że oferty i oferty były wykonywalne na ich rynkach wschodzących opcje wymiany walut, USA towarów Futures Trading Commission (CFTC) powiedział.

Znany jako “pływające”, obie instytucje wysłana fałszywych ofert i ofert na ich elektronicznych platform transakcyjnych dla opcji walutowych, a następnie przekazane fałszywych transakcji do klientów, określane jako “druk”, w celu dupe klientów do transakcje w czasach i cen w przeciwnym razie może nie mieć.

“Brokerzy i inni pośrednicy odgrywają kluczową rolę na naszych rynkach. CFTC zobowiązuje się do ochrony integralności naszych rynków poprzez zapewnienie, że są pociągnięte do odpowiedzialności za fałszywe wykroczenia “, powiedział dyrektor wykonawczy CFTC, James McDonald, skomentował.

Opłaty zostały wniesione do BGC i GFI przez CFTC i prokuratora generalnego w Nowym Jorku, po trzyletnim śledztwie w sprawie niewłaściwego postępowania. We wrześniu ubiegłego roku, prokurator generalny ogłosił wyroków skazujących firmy brokerów TFS-ICAP dla podobnej działalności oszukańczej. Broker jest winny oskarżony o delegowania fałszywych transakcji na rynkach wschodzących opcji walutowych.

“Co dzieje się na Wall Street wpływ rodzin na Main Street”, powiedział prokurator generalny Letitia James. “Dlatego utrzymanie integralności rynków finansowych ma zasadnicze znaczenie dla mojego biura. Dzisiejszy wynik odzwierciedla to zobowiązanie do posiadania instytucji, które popełniły oszustwa odpowiedzialne za ich czyny. “

BGC będzie płacić kary w wysokości $15 000 000 i GFI zapłaci $10 000 000 do rozliczenia opłat, a obaj brokerzy są zobowiązani do poprawy kontroli wewnętrznej i procedur poprzez wyznaczenie monitora ich działalności handlowej.